SAML Extras (2.0.0) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Multiple
hu: Többszörös

en: Custom
hu: Egyéni

en: Table
hu: Táblázat

en: About
hu: Leírás

en: Uses
hu: Használat
