SAML Extras (2.0.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Multiple
km: ច្រើន

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Table
km: តារាង

en: About
km: អំពី

en: Uses
km: ប្រើ
