SAML Extras (2.0.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Multiple
fa: چندین

en: Custom
fa: سفارشی

en: Table
fa: جدول

en: About
fa: درباره

en: Uses
fa: استفاده‌ها
