SAML Extras (2.0.1) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Multiple
de: Mehrfach

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Table
de: Tabelle

en: About
de: Über

en: Uses
de: Verwendungszwecke

en: Custom value
de: Benutzerdefinierter Wert
