SAML Extras (2.0.1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Multiple
ar: متعدد

en: Custom
ar: مخصص

en: Table
ar: جدول

en: About
ar: حول

en: Uses
ar: الاستخدامات
