SAML Extras (2.0.1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Multiple
ca: Múltiple

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Table
ca: Taula

en: About
ca: Detalls

en: Uses
ca: Usos
