SAML Extras (2.0.1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Multiple
cs: Vícenásobná

en: Custom
cs: Vlastní

en: Table
cs: Tabulka

en: About
cs: Popis

en: Uses
cs: Použití
