SAML Extras (2.0.1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Multiple
lt: Galimi keli

en: Custom
lt: Savitas

en: Table
lt: Lentelė

en: About
lt: Apie

en: Uses
lt: Naudoja
