SAML Extras (2.0.1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Multiple
oc: Multipla

en: Custom
oc: Personalizat

en: Table
oc: Tablèu

en: About
oc: A prepaus

en: Uses
oc: Usatges
