SAML Extras (2.0.1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Multiple
tr: Çoklu

en: Custom
tr: Özel

en: Table
tr: Tablo

en: About
tr: Hakkında

en: Uses
tr: Kullanım
