SAML Extras (2.0.1) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Multiple
uk: Декілька значень

en: Custom
uk: Власний

en: Table
uk: Таблиця

en: About
uk: Про модуль

en: Uses
uk: Використання
