SAML Extras (8.x-1.6) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Multiple
be: Мносны

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Table
be: Табліца

en: About
be: Аб

en: Uses
be: Выкарыстанне
