SAML Extras (8.x-1.6) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Multiple
pl: Wielokrotny

en: Custom
pl: Własne

en: Table
pl: Tabela

en: About
pl: O stronie

en: Uses
pl: Używa
