SAML Extras (8.x-1.6) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Multiple
fi: Monivalinta

en: Custom
fi: Oma

en: Table
fi: Taulukko

en: About
fi: Tietoja

en: Uses
fi: Käyttää
