SAML Extras (8.x-1.6) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Multiple
hr: Višestruki

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Table
hr: Tablica

en: About
hr: Opis

en: Uses
hr: Uporaba
