SAML Extras (8.x-1.6) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Multiple
lv: Daudzkāršs

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Table
lv: Tabula

en: About
lv: Par

en: Uses
lv: Lieto
