SAML Extras (8.x-1.6) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Multiple
nl: Meerdere

en: Custom
nl: Aangepast

en: Table
nl: Tabel

en: About
nl: Over

en: Uses
nl: Gebruikt
