SAML Service Provider (8.x-2.0-alpha1) - en to et translation catalogue (23 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: Login
et: Sisselogimine

en: Edit
et: Muuda

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Export
et: Ekspordi

en: Label
et: Nimetus

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Email
et: E-kiri

en: Contact
et: Kontakt

en: Database
et: Andmebaas

en: Explanation
et: Selgitus

en: Code
et: Kood

en: Configuration
et: Seadistus

en: Revert
et: Lähtesta

en: The username %name has not been activated or is blocked.
et: Kasutajakonto %name ei ole veel aktiveeritud või on blokitud.

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Machine-readable name
et: Masinloetav nimetus

en: Entity ID
et: Olemi ID

en: Machine Name
et: Masinnimi
