SAML Service Provider (8.x-2.0-alpha2) - en to az translation catalogue (20 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Edit
az: Dəyiş

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Export
az: Eksport

en: Unknown
az: Naməlum

en: Contact
az: Kontakt

en: Database
az: Məlumatlar bazası

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Security
az: Təhlükəsizlik

en: Display Name
az: Görünən Adı

en: Revert
az: Qaytarma

en: The username %name has not been activated or is blocked.
az: %name istifadəçi adı aktivləşdirilməyib və ya bloklanıb.

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Machine-readable name
az: Maşınla oxuna bilən ad

en: Entity ID
az: Entiti ID

en: Machine Name
az: Maşın Adı
