SAML Service Provider (8.x-2.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (20 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Operations
hr: Operacije

en: Support
hr: Podrška

en: Login
hr: Prijava

en: Edit
hr: Uredi

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Export
hr: Izvezi

en: Label
hr: Oznaka

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Email
hr: E-pošta

en: Contact
hr: Kontakt

en: Explanation
hr: Pojašnjenje

en: Code
hr: Kôd

en: Configuration
hr: Postavke

en: Revert
hr: Vrati

en: The username %name has not been activated or is blocked.
hr: Korisničko ime %name ili nije aktivirano ili je blokirano.

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Machine-readable name
hr: Stroju čitljiv naziv
