SAML Service Provider (8.x-2.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (17 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Export
ka: ექსპორტი

en: Label
ka: სათაური

en: Unknown
ka: უცნობი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Contact
ka: კონტაქტი

en: Database
ka: მონაცემტა ბაზა

en: Code
ka: კოდი

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Revert
ka: დაბრუნება

en: Machine-readable name
ka: მანქანურად-კითხვადი სახელი
