SAML Service Provider (8.x-2.0-alpha2) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Operations
mg: Hatao

en: Configuration
mg: Fanamboarana
