SAML Service Provider (8.x-2.0-alpha3) - en to eo translation catalogue (18 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Operations
eo: Operacioj

en: Edit
eo: Redaktu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Export
eo: Eksportu

en: Label
eo: Etikedo.

en: Unknown
eo: Nekonata

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Contact
eo: Kontakto

en: Drupal
eo: Drupalo

en: Explanation
eo: Klarigo

en: Code
eo: Kodo

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Revert
eo: Malfari

en: The username %name has not been activated or is blocked.
eo: La uzantnomo %name ne estis aktivita aŭ estas blokita.
