SAML Service Provider (8.x-2.0-alpha3) - en to lv translation catalogue (24 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: Login
lv: Pieslēgties

en: Edit
lv: Labot

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Export
lv: Eksportēt

en: Label
lv: Etiķete

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Email
lv: E-pasts

en: Contact
lv: Kontakti

en: Database
lv: Datubāze

en: Explanation
lv: Paskaidrojums

en: Code
lv: Kods

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Security
lv: Drošība

en: Display Name
lv: Attēlojuma Nosaukums

en: Strict
lv: Stingra

en: Revert
lv: Atgriezt

en: The username %name has not been activated or is blocked.
lv: Lietotājvārds %name nav aktivizēts vai ir bloķēts.

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Machine-readable name
lv: Mašīnlasāms nosaukums
