SAML Service Provider (8.x-2.0-beta2) - en to ar translation catalogue (22 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Edit
ar: تحرير

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Export
ar: تصدير

en: Label
ar: التسمية

en: URL
ar: العنوان URL

en: Unknown
ar: غير معروف

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Contact
ar: اتصل

en: Database
ar: قاعدة البيانات

en: Code
ar: الكود

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Security
ar: الأمن والحماية

en: Display Name
ar: اسم العرض

en: Revert
ar: استرجع

en: The username %name has not been activated or is blocked.
ar: الاسم %name غير مفعل أو ممنوع.

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Machine-readable name
ar: الاسم المقروء آليا

en: Machine Name
ar: الاسم المقروء آليا
