SAML Service Provider (8.x-2.0-beta2) - en to km translation catalogue (17 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Export
km: នាំចេញ

en: Label
km: ស្លាក

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Contact
km: ទំនាក់ទំនង

en: Code
km: កូដ

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Revert
km: ត្រឡប់​ទៅ​ដើម

en: The username %name has not been activated or is blocked.
km: ឈ្មោះ​អ្នក​ប្រើ %name មិន​ត្រូវ​បាន​ធ្វើ​ឲ្យ​សកម្ម ឬ​ត្រូវ​បាន​ទប់ស្កាត់ ។

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Machine-readable name
km: ឈ្មោះ​ដែល​ម៉ាស៊ីន​អាច​អាន​បាន​
