SAML Service Provider (8.x-2.0-beta2) - en to ru translation catalogue (34 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Support
ru: Поддержка

en: Login
ru: Логин

en: Edit
ru: Редактировать

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: Export
ru: Экспортировать

en: Label
ru: Метка

en: Unknown
ru: Неизвестно

en: Contact
ru: Контакт

en: Database
ru: База данных

en: Debug Mode
ru: Режим отладки

en: Code
ru: Код

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Security
ru: Безопасность

en: Display Name
ru: Отображаемое имя

en: Strict
ru: Строго

en: Revert
ru: Вернуть

en: Metadata
ru: Метаданные

en: The username %name has not been activated or is blocked.
ru: Имя пользователя %name не активировано или заблокировано.

en: Organization
ru: Организация

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Nevermind
ru: Никогда

en: Contact Information
ru: Контактная информация

en: Machine-readable name
ru: Машинное имя

en: Login URL
ru: Ссылка авторизации

en: Entity ID
ru: Идентификатор сущности

en: Machine Name
ru: Машинное имя

en: Certificate
ru: Сертификат

en: Database overriding code
ru: Код перезаписи БД

en: Add one more
ru: Добавить ещё

en: Remove one
ru: Удалить одну
