SAML Service Provider (8.x-3.7) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Login
oc: Identificant

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Label
oc: Etiqueta

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Contact
oc: Contacte

en: Configuration
oc: Configuracion

en: The username %name has not been activated or is blocked.
oc: Lo nom d'utilizaire %name es pas estat activat o es blocat.

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: Machine-readable name
oc: Nom sistèma

en: Entity ID
oc: Identificant (ID) de l'entitat
