SAML Service Provider (8.x-3.8) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Support
fa: پشتیبانی

en: Login
fa: ورود

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Label
fa: برچسب

en: URL
fa: نشانی

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Contact
fa: تماس

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: The username %name has not been activated or is blocked.
fa: نام کاربری %name فعال نشده یا مسدود شده‌ است.

en: Organization
fa: سازمان

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: Contact Information
fa: اطلاعات تماس

en: Machine-readable name
fa: اسم قابل فهم توسط ماشین

en: Entity ID
fa: شناسه عنصر
