SAML Authentication (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Private Key
ru: Приватный (закрытый) ключ

en: Other
ru: Другое

en: Log in
ru: Войти

en: Security Options
ru: Настройки безопастности

en: An error occured.
ru: Произошла ошибка.

en: About
ru: Информация

en: Entity ID
ru: Идентификатор сущности
