SAML Authentication (8.x-1.1) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Private Key
de: Privater Schlüssel

en: Log in
de: Anmelden

en: Security Options
de: Sicherheitsoptionen

en: An error occured.
de: Ein Fehler ist aufgetreten.

en: About
de: Über

en: Entity ID
de: Entitäts-ID

en: User authentication
de: Benutzerauthentifizierung
