SAML Authentication (8.x-1.1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Private Key
sk: Súkromný kľúč

en: Log in
sk: Prihlásenie

en: Security Options
sk: Bezpečnostné nastavenia

en: About
sk: Informácie o

en: Entity ID
sk: ID Entity
