SAML Authentication (8.x-3.10) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Operations
mr: कृती

en: Attribute
mr: गुणधर्म

en: Email address
mr: ईमेल पत्ता

en: File
mr: फाईल

en: Links
mr: दुवे

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: edit
mr: संपादन

en: Page
mr: पान

en: Configuration
mr: संरूपण

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
