SAML Authentication (8.x-3.11) - en to af translation catalogue (15 entries)

en: delete
af: verwyder

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: Attribute
af: Attribuut

en: Email address
af: E-posadres

en: File
af: Lêer

en: Reset
af: Herstel

en: edit
af: redigeer

en: Page
af: Bladsy

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Role
af: Rol

en: Session closed for %name.
af: Sessie toegemaak vir %name.

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
