SAML Authentication (8.x-3.11) - en to ru translation catalogue (40 entries)

en: delete
ru: удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Operations
ru: Операции

en: Attribute
ru: Атрибут

en: Email address
ru: E-mail адрес

en: File
ru: Файл

en: Links
ru: Ссылки

en: Reset
ru: Сбросить

en: Service Provider
ru: Провайдер

en: edit
ru: изменить

en: Separator
ru: Разделитель

en: Page
ru: Страница

en: User Interface
ru: Интерфейс пользователя

en: Desc
ru: По убыванию

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Private Key
ru: Приватный (закрытый) ключ

en: Role
ru: Роль

en: Session closed for %name.
ru: Для %name сессия закрыта.

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Entity
ru: Сущность

en: Apply
ru: Применить

en: Add another item
ru: Добавить ещё

en: Offset
ru: Пропустить

en: - Other -
ru: - Другое -

en: About
ru: Информация

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: User roles
ru: Роли пользователя

en: Debugging
ru: Отладка

en: Drupal user
ru: Пользователь Drupal

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: 1 | @count
ru[0]: @count
ru[1]: @count
ru[2]: @count[2]

en: Allowed roles
ru: Разрешённые роли

en: Entity ID
ru: Идентификатор сущности

en: Certificate
ru: Сертификат

en: Weight for row @number
ru: Вес строки @number

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной

en: Unrecognized username or password. <a href=":password">Forgot your password?</a>
ru: Неизвестное имя или пароль. <a href=":password">Восстановить пароль?</a>

en: If %identifier is a valid account, an email will be sent with instructions to reset your password.
ru: Если %identifier является действующей учётной записью, будет отправлено электронное письмо с инструкциями по сбросу пароля.
