SAML Authentication (8.x-3.11) - en to sv translation catalogue (36 entries)

en: delete
sv: radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Operations
sv: Funktioner

en: Attribute
sv: Egenskap

en: Email address
sv: E-postadress

en: File
sv: Fil

en: Links
sv: Länkar

en: Reset
sv: Återställ

en: edit
sv: redigera

en: Separator
sv: Avskiljare

en: Page
sv: Sida

en: User Interface
sv: Användargränssnitt

en: Desc
sv: Fallande

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Private Key
sv: Privat nyckel

en: Role
sv: Roll

en: Session closed for %name.
sv: Sessionen avslutad för %name.

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Entity
sv: Objekt

en: Apply
sv: Applicera

en: Add another item
sv: Lägg till ytterligare alternativ

en: Offset
sv: Kompensera

en: About
sv: Om

en: - Select -
sv: - Välj -

en: User roles
sv: Användarroller

en: Debugging
sv: Felsökning

en: Drupal User ID
sv: Drupal-ID för användare

en: Drupal user
sv: Användare i Drupal

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Allowed roles
sv: Tillåtna roller

en: Entity ID
sv: ID-nummer för objekt

en: Weight for row @number
sv: Vikt för rad @number

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: Unrecognized username or password. <a href=":password">Forgot your password?</a>
sv: Fel användarnamn eller lösenord. <a href=":password">Glömt ditt lösenord?</a>
