SAML Authentication (8.x-3.12) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: delete
ast: desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Email address
ast: Señes de corréu electrónicu

en: File
ast: Ficheru

en: Reset
ast: Reafitar

en: edit
ast: editar

en: Page
ast: Páxina

en: Configuration
ast: Configuración

en: Role
ast: Rol

en: Session closed for %name.
ast: Zarróse la sesión de %name
