SAML Authentication (8.x-3.12) - en to fi translation catalogue (31 entries)

en: delete
fi: poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Attribute
fi: Attribuutti

en: Email address
fi: Sähköpostiosoite

en: File
fi: Tiedosto

en: Links
fi: Linkit

en: Reset
fi: Palauta

en: Service Provider
fi: Palveluntarjoaja

en: edit
fi: muokkaa

en: Separator
fi: Erotin

en: Page
fi: Sivu

en: User Interface
fi: Käyttöliittymä

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Role
fi: Rooli

en: Session closed for %name.
fi: Tunnuksen %name istunto on suljettu.

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Entity
fi: Entiteetti

en: Apply
fi: Käytä

en: Add another item
fi: Lisää uusi

en: About
fi: Tietoja

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: User roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Debugging
fi: Debuggaus

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Allowed roles
fi: Sallitut roolit

en: Entity ID
fi: Entiteetin ID

en: Weight for row @number
fi: Paino riville @number

en: Master
fi: Isäntä

en: Unrecognized username or password. <a href=":password">Forgot your password?</a>
fi: Tunnistamaton käyttäjä tai väärä salasana. <a href=":password">Unohditko salasanasi?</a>
