SAML Authentication (8.x-3.12) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Attribute
gu: ગુણધર્મ

en: Email address
gu: ઈ-મેઈલ સરનામુ

en: Links
gu: કડીઓ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Separator
gu: વિભાજક

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Role
gu: હોદો

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: About
gu: વિશે
