SAML Authentication (8.x-3.12) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: Attribute
kk: Атрибут

en: Email address
kk: Email адресі

en: Reset
kk: Ысыру

en: edit
kk: түзету

en: Page
kk: Бет

en: Session closed for %name.
kk: %name үшін сессия жабылды.
