SAML Authentication (8.x-3.12) - en to ms translation catalogue (22 entries)

en: delete
ms: padam

en: Submit
ms: Serah

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Email address
ms: Alamat e-mel

en: File
ms: Fail

en: Reset
ms: Set semula

en: edit
ms: sunting

en: Separator
ms: Pemisah

en: Page
ms: Halaman

en: Desc
ms: Menurun

en: Configuration
ms: Konfigurasi

en: Role
ms: Peranan

en: Session closed for %name.
ms: Sesi ditutup untuk %name.

en: Sort by
ms: Susun mengikuti

en: Apply
ms: Pohon

en: Add another item
ms: Tambah item lain

en: About
ms: Perihal

en: - Select -
ms: - Pilih -

en: Items per page
ms: Item per halaman

en: - All -
ms: - Semua -

en: Weight for row @number
ms: Pemberat untuk baris @number

en: Asc
ms: Menaik
