SAML Authentication (8.x-3.12) - en to my translation catalogue (13 entries)

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Email address
my: အီးမေး(လ်) လိပ်စာ

en: File
my: ဖိုင်

en: Links
my: လင့်ခ်များ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: About
my: အကြောင်း

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -

en: - All -
my: - အားလုံး -
