SAML Authentication (8.x-3.13) - en to ar translation catalogue (31 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إرسال

en: Operations
ar: العمليات

en: Attribute
ar: الخاصية

en: Email address
ar: عنوان البريد الإلكتروني

en: File
ar: ملف

en: Links
ar: الروابط

en: Reset
ar: إعادة تعيين

en: edit
ar: تحرير

en: Separator
ar: فاصل

en: Page
ar: الصفحة

en: Desc
ar: تنازلي

en: Configuration
ar: الضبط

en: Role
ar: دور

en: Session closed for %name.
ar: انتهت جلسة %name.

en: Sort by
ar: فرز حسب

en: Entity
ar: الكيان

en: Apply
ar: تطبيق

en: Add another item
ar: أضف عنصراً آخراً

en: Offset
ar: الإزاحة

en: About
ar: حول

en: - Select -
ar: - اختر -

en: User roles
ar: أدوار المستخدم

en: Debugging
ar: تصحيح الأخطاء

en: Items per page
ar: العناصر لكل صفحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Entity ID
ar: معرّف الكينونة

en: Weight for row @number
ar: وزن السطر @number

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي

en: Unrecognized username or password. <a href=":password">Forgot your password?</a>
ar: اسم مستخدم غير معروف أو كلمة مرور غير معروفة. <a href=":password">نسيت كلمة المرور الخاصة بك؟</a>
