SAML Authentication (8.x-3.2) - en to az translation catalogue (28 entries)

en: delete
az: sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Links
az: Linklər

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: edit
az: redaktə et

en: Separator
az: Ayırıcı

en: Page
az: Səhifə

en: Desc
az: azaldın

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Other
az: Digər

en: Sort by
az: Sırala

en: Testing
az: Test

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: About
az: Haqqında

en: - Select -
az: - Seçin -

en: User roles
az: İstifadəçi rolları

en: Debugging
az: Sazlama

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Entity ID
az: Entiti ID

en: Use absolute link (begins with "http://")
az: Mütləq keçiddən istifadə edin ("http://" ilə başlayır)

en: @name field is required.
az: @name sahəsi tələb olunur.

en: Unrecognized username or password. <a href=":password">Forgot your password?</a>
az: Tanınmamış istifadəçi adı və ya parol. <a href=":password">Parolunuzu unutmusunuz?</a>

en: Output the URL as text
az: URL-i mətn kimi çıxarın

en: Enable this option to output an absolute link. Required if you want to use the path as a link destination.
az: Mütləq link çıxarmaq üçün bu seçimi aktiv edin. Yoldan keçid təyinatı kimi istifadə etmək istəyirsinizsə, tələb olunur.

en: If %identifier is a valid account, an email will be sent with instructions to reset your password.
az: Əgər %identifier etibarlı hesabdırsa, parolunuzu sıfırlamaq üçün təlimatlarla birlikdə e-poçt göndəriləcək.
