SAML Authentication (8.x-3.2) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: delete
eo: forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Operations
eo: Operacioj

en: Links
eo: Ligiloj

en: Reset
eo: Restarigu

en: edit
eo: redakti

en: Page
eo: Paĝo

en: Desc
eo: malkreske

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Other
eo: Alia

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
