SAML Authentication (8.x-3.5) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: delete
mn: устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: File
mn: Файл

en: Links
mn: Холбоосууд

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: edit
mn: засварлах

en: Page
mn: Хуудас

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: Add another item
mn: Өөр зүйл нэмэх
