SAML Authentication (8.x-3.8) - en to lv translation catalogue (26 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: File
lv: Fails

en: Links
lv: Saites

en: Reset
lv: Attīrīt

en: edit
lv: labot

en: Separator
lv: Atdalītājs

en: Page
lv: Lapa

en: Desc
lv: Dilst.

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Other
lv: Citi

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Testing
lv: Testēšana

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Add another item
lv: Pievienot vēl vienu vienumu

en: Offset
lv: Atkāpe

en: About
lv: Par

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: User roles
lv: Lietotāja lomas

en: Debugging
lv: Atkļūdošana

en: Drupal user
lv: Drupal lietotājs

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Weight for row @number
lv: Rindas svars @number

en: Unrecognized username or password. <a href=":password">Forgot your password?</a>
lv: Neatpazīts lietotājvārds vai parole. <a href=":password">Vai aizmirsāt paroli?</a>
