SAML Authentication Groups (2.0.0-beta2) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: delete
af: verwyder

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: Group
af: Groep

en: None
af: Geen

en: edit
af: redigeer
