SAML Authentication Groups (2.0.0-beta2) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إرسال

en: Operations
ar: عمليات

en: Group
ar: المجموعة

en: None
ar: لا شيء

en: edit
ar: تحرير

en: N/A
ar: غير موجود
