SAML Authentication Groups (2.0.0-beta2) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: delete
ast: desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Group
ast: Grupu

en: None
ast: Nengún

en: edit
ast: editar

en: N/A
ast: N/D
